منو اصلی
اخبار > انتشار كتاب «ایران ناشناخته» در تركيه


  چاپ        ارسال به دوست

انتشار كتاب «ایران ناشناخته» در تركيه

كتاب «ايران ناشناخته» حاوي مشاهدات و تجربيات اوزکان کارکوش، نويسنده تركيه‌اي از چندين بار سفر به ايران، چاپ و منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، اوزکان کارکوش، از مدیران شهرداری سنجاق‌تپه تركيه که چندين بار به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، حاصل مشاهدات و تجربيات سفرهاي متعدد خود را در قالب کتاب «ایران ناشناخنه» به رشته تحریر درآورده است.

اين كتاب در تیراژ 10هزار نسخه چاپ و منتشر شده و در اختیار علاقمندان به فرهنگ و تمدن ايران قرار گرفته است.

در این کتاب اطلاعاتی درباره شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، یزد، کاشان، قم، قزوین، اردبیل و تبریز به مخاطبان ارايه داده مي‌شود.

اين خبر مي‌افزايد، نویسنده اين کتاب با حضور در وابستگی فرهنگی كشورمان در استانبول تركيه، ضمن دیدار با عبدالرضا راشد، وابسته فرهنگی كشورمان چندین نسخه از اين كتاب را به نمايندگي فرهنگي ايران اهدا كرد.

وابسته فرهنگی كشورمان در اين ديدار از تلاش نويسنده ترك در معرفی جمهوری اسلامی ایران تقدیر و بر ضرورت آگاهی مردم دو کشور ایران و ترکیه از ظرفیت‌های همدیگر تأكید كرد.

گفتنی است؛ اوزکان کارکوش، نویسنده کتاب «ايران ناشناخته» قرار است به زودي سفری مجدد به ايران داشته باشد و یافته‌های جديد خود از حضور در شهرهاي ديگر كشورمان از جمله مشهد مقدس را در قالب کتاب تازه‌اي منتشر كند.

انتهاي پيام/ش


٠٨:٥٥ - 1397/05/23    /    شماره : ٧١٠٨٤٩    /    تعداد نمایش : ١٢١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج