منو اصلی
اخبار > محكوميت كودك‌كشي سعودي‌ها در يمن


  چاپ        ارسال به دوست

با انتشار بيانيه‌اي از سوي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي صورت گرفت؛

محكوميت كودك‌كشي سعودي‌ها در يمن

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي با انتشار بيانيه‌اي، اقدام جنايتكاران آل سعود در به خاك و خون كشيدن كودكان دانش‌آموز يمني را محكوم كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، متن اين بيانيه به اين شرح است: متأسفانه كشتار بي‌رحمانه كودكان يمني، يك بار ديگر چهره كريه ظلم و جنايت را در برابر ديد جهانيان به نمايش گذاشت. كودكان معصوم يمني بر اثر جنايت رژيم آل سعود به خاك وخون كشيده شدند و در جهاني كه داعيه برقراري دموكراسي و حقوق بشر، گوش فلك را كر كرده است؛ اين اتفاق ناگوار مي‌افتد و مجامع جهاني به سادگي از آن عبور مي‌كنند.

چه كسي گمان مي‌كرد كه در آستانه ذيحجه الحرام و برگزاري مناسك حج كه حتي كشتن يك حشره از محرمات حج است، رژيم كودك‌كش عربستان دست به چنين اقدام سبعانه‌اي بزند؟ سكوت مجامع جهاني كه گاه براي زنداني شدن يك نفر از همه ظرفيت خود استفاده مي‌كنند، برابر چنين اتفاقاتي روزهاي پرخطري را رقم خواهد زد.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي ضمن محكوم كردن اين جنايت هولناك، خواستار پيشگيري‌هاي الزام‌آور از سوي مجامع بين‌المللي براي ممانعت از تكرار فجايع اينچنيني است. تكرار چنين جناياتي در جهان، دميدن در شيپور جهالت مدرن و سكوت مجامع جهاني در قبال آن كمك به جانيان اين جنايت بزرگ است.

انتهاي پيام/ش


١١:٥٩ - 1397/05/24    /    شماره : ٧١٠٩٢٣    /    تعداد نمایش : ١٦٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج